fbpx

Sajtótanácsadás

Basın danışmanlığı, kurum veya kişilerin haberleşme stratejileri doğrultusunda medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Basın danışmanları, müşterilerine doğru zamanda doğru mesajları vermek, medya ilişkilerini yönetmek, kriz iletişim planları hazırlamak, medya takibi yapmak ve müşterilerinin halkla ilişkilerini yönetmek için çeşitli stratejiler geliştirirler. Böylece müşterileri, medya kuruluşlarıyla iletişimde daha etkili olur, olumsuz haberlerin etkisini azaltır ve hedef kitlelerine ulaşarak itibarlarını korurlar.

újságok

Szeretné, ha társasága tetszés szerint megjelenne az országos sajtóban?

Basın danışmanlığı hizmetinde Kobimedya farkı…

Kobimedya olarak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle müşterilerimizin basında daha fazla görünürlüğünü ve itibarını artırmayı hedefliyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimiz, basın bülteni yazımı, medya takibi, medya ilişkileri yönetimi ve kriz iletişimi gibi alanları kapsıyor. Müşterilerimiz için özgün ve ilgi çekici basın bültenleri hazırlıyor, bu bültenlerin uygun şekilde dağıtımını ve medya takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin markalarını ve ürünlerini daha fazla medya organında görünür hale getirmek için medya ilişkileri yönetimi de sağlıyoruz.

Kriz durumlarında da müşterilerimizin itibarını korumak için hızlı ve etkili kriz iletişimi yönetimi yapıyoruz. Basın danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet verebiliyoruz.

Kobimedya’nın diğer basın danışmanlığı firmalarından farkı, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkmasıdır. Her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayarak, özelleştirilmiş basın danışmanlığı çözümleri sunarlar. Bunun yanı sıra, Kobimedya ekip üyeleri, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederler ve müşterilerine en son stratejileri sunarlar. Ayrıca, birçok farklı sektörde deneyimleri var ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler sunmaktadırlar.

Miért fontos a sajtótanácsadás?

A sajtótanácsadás a digitális újságírás fejlődésével párhuzamosan a vállalatok digitális hírnevévé vált. Az ügyfelek tudatában a vállalatról a Google-be bevitt információk referenciává válnak az ügyfelek számára. Ezért a sajtótanácsadási szolgáltatásban részesülő cég weboldalain megjelenő hírek a keresőkben végzett keresésnek köszönhetően pozitív referenciává válnak az ügyfelek számára. Sajtótanácsadási szolgáltatásunk keretében megjelent hírek szintén nagyban hozzájárulnak a vállalatok márkanevezéséhez. Azok az emberek, akik az Ön iparához kapcsolódó szolgáltatást vagy terméket keresnek, nagyobb valószínűséggel megtalálják Önt is. Azáltal, hogy meglévő ügyfeleit magabiztosabbá teszi vállalati identitásában, az ügyfélhűség is növekszik.

Basın danışmanlığı, bir kişi, kurum veya organizasyonun, medya ile iletişimlerinde yardımcı olmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet, bir kişi veya kurumun olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak, medya aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve itibar yönetimi gibi konularda destek sağlamak amacıyla kullanılır.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örneğin, siyasi liderler, kamu kurumları, spor kulüpleri, ünlüler, sanatçılar, şirketler, markalar ve sivil toplum kuruluşları bu hizmetten yararlanabilirler. Basın danışmanları, müşterilerinin medya ile iletişim kurarken olası riskleri ve fırsatları öngörebilir, uygun stratejileri belirleyebilir ve hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler.

Sajtótanácsadási szolgáltatásokat azoknak a vállalatoknak kell nyújtaniuk, amelyek szeretnének sajtóban lenni, növelni márkájuk ismertségét, és a lehető legjobban elérni célcsoportjukat.

Basın danışmanlığı hizmeti, birçok farklı disiplinin bir araya gelmesiyle sağlanır. Bunlar arasında iletişim stratejileri, halkla ilişkiler, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi alanlar yer alır. Basın danışmanları, müşterilerine, medya ile ilişkileri yönetmek, basın bültenleri ve medya açıklamaları hazırlamak, kriz anlarında doğru stratejileri uygulamak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi konularda destek sağlarlar.

A Sajtószolgálatnak köszönhetően márkája ismertté válik és értéket fog szerezni. Így megelőzheti a rivális cégeket, és a keresete jelentősen nő.

A sajtótanácsadás nagyon széleskörű szolgáltatás. A sajtóhírek ellenőrzése, ezeknek a híreknek a márka értékének növelését célzó megtervezése, valamint a tanulmány beszámolása a Sajtótanácsadó szolgáltatás részeként mondható el.

A Sajtótanácsadási szolgáltatás nem szabványos időtartammal rendelkezik. A vállalat kívánságainak és elvárásainak megfelelően változik.

A Sajtótanácsadó szolgáltatás célja annak biztosítása, hogy a sajtóban a márka értékét növelő hírek helyett a márka értékét növeljék. Cégünk garanciát vállal erre a szolgáltatásra.

Annak érdekében, hogy igénybe vehesse a Sajtótanácsadási szolgáltatást, weboldalunk elérhetőségi szakaszának használatával elérheti a kapcsolódó részlegünket. A kapcsolattartó oldalunkon is válaszokat találhat kérdéseire.

hu_HUHungarian
Hívjon most gombotHívj most