fbpx

Müzik Albüm Yapım

Uzun zamandır şarkınızı herkes duysun istiyor ve bunun hayalini kuruyorsunuz. Albüm çıkarmak istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Aranjör, yapımcı, stüdyo, dağıtım, pr vb. prosedürlerle uğraşmak istemiyorsanız bu hizmetimiz tam size göre. Şarkınıza en uygun aranjör ile çalışır, diğer prosedürlerle uğraşmadan albümünüzü teslim alırsınız.

microphone-1562354_1280

Müzik albümünüzün yayınlanması – basım hizmeti, aranjörden masterı alınmış şarkıların Kültür Bakanlığı resmi işlemlerinin yapılması, albüm için fotoğraf çekimleri, kartonet tasarımı, CD bandrol alımı ve CD haline getirilmesi hizmetlerini tümüyle sunuyoruz..

Aranjörlük hizmetimiz Anlaşmalı olduğumuz, şarkınıza uygun olan aranjörü size yönlendiririz. Aranjör, parçanın armonik, melodik, ritmik yapısını belirler. Sonrasında vokal kayıtlarını alır, hangi enstrümanların kullanılacağını, ne kadar yoğunlukta olacağını belirler. Kısaca şarkınızın ortaya çıkmasını sağlar. Vokal kayıtlarınız alınır. Şarkınız mix & mastering işleminden sonra bize teslim edinir.

Fotoğraf ve video çekimleri profesyonel ekip ve kadro ile stüdyo ortamında yapılmaktadır. Dış çekim istemeniz durumunda, çekim yapılacak yer ile ilgili varsa yasal izinlerin sizin tarafınızdan alınması gereklidir. Ayrıca kullanılacak ekipman ve personel ihtiyacı artarsa ek maliyet çıkabilir.

Albüm dağıtım hizmetimiz kapsamında, çıkacak olan albümünüz Amazon, Apple, Turkcell, TTNET olmak üzere tüm dijital platformlarda yayınlanmaktadır.

Basın bülteni gönderimi hizmetimiz kapsamında, albümünüz ile ilgili haberinizin basın kuruluşlarına gönderilir. Bu hizmetimiz ile kısa sürede albümünüzün ulusal basında duyulması hedeflenmektedir.

Albüm basım hizmetimiz kapsamında, dijital olarak çıkarılan albümünüzün fiziki olarak basılması hizmetini de vermekteyiz. Kültür Bakanlığı bandrol alınarak, albüm kartonet tasarım yaparak  minimum 1.000 adet CD basımını gerçekleştirebiliriz.

tr_TRTurkish
Hemen Ara