fbpx

Web siteniz mobile uyumlu mu ?

Web sitenizi mobile uyumlu hale getirmek uygulamada düşündüğünüzden çok daha gereklidir. Kişiler artık masa başında, pc karşısında çok fazla kalamıyor. Yaşamın her alanının mobil duruma geldiği şu günlerde web sitenizin mobil telefonlara uyumlu hale gelmesi son derece önemlidir. Çok iyi bilinen bir gerçek var ki; hepimiz yemek sitelerinden, çiçek siparişine , mobilyadan anahtarcıya kadar her sektörde aradığımız firmayı daha çok cep telefonlarımızdan arıyoruz.

Zamanımızı iyi kullanmak teknoloji çağının bizlere kattığı değerlerden biridir. Mobilden internete bağlanan ve ihtiyacı olan hizmeti, ürünü arayan kişilerin zaman kaybına tahammülü yok. Dolayısıyla web sitelerinin pratik olmasına önem veren bu kişiler, internet sitenize ilk kez girdiğinde ve kurumunuzla istediği bilgilere ulaşamadığında bir daha o siteyi kolay kolay tercih etmiyor. Aynı grup kullanıcı sitenizin tasarımı mobile uyumlu değilse, görüntü olarak bozuk bir sayfa yapısı içeriyorsa ve sitede eksik metinlerle karşılaşıyorsa benzer tepkileri veriyor. Mobil kullanıcıların en yüksek olduğu meslek grubu ise serbest meslek kullanıcılarından oluşuyor. Ülkemizde yapılan bir dijital bir araştırmaya göre mobil kullanan tüketicilerin bir diğer özelliği , özellikle web sitelerindeki kampanyaları kaçırmamaya çalışmaları. Ayrıca mobil telefonlarından web sitenize giriş yapan hedef kitleniz ,diğer tüketicilerin yaptığı olumlu ve olumsuz yorumlarla da çok ilgileniyor .

Hızla bilgisayar başında kalma oranı düşüyor. Kendilerini yenilemeyen , web sitelerini mobil telefonlara uyumlu hale getirmeyen şirketler kısa zaman içinde müşterilerini , mobile önem veren rakiplerine kaptırmaya mahkum olacak.

Yapılacak olan web siteniz , sunucularımızdaki özel yazılımlar sayesinde sorunsuz olarak barındırılacak ve bize 7/24 ulaşarak teknik destek alabileceksiniz .

tr_TRTurkish
Hemen Ara