fbpx

Pr ajansı markaya değer katmalı

Günümüzde dijital pazarlama için popüler iletişim alanlarından biri de pr yani halkla ilişkilerdir. Önceleri pr ajansları sadece şirket prestijine odaklanırdı. Şimdilerde marka konumlandırma yaparken reklama oranla pr yapmanın çok daha önemli olduğunu farkeden pr ajansları bu alana daha çok yöneldi. Ancak marka oluşturmak için çalışma yapan birçok pr ajansı yaratıcı işler oluşturamıyor. Genellikle markanın reklamlarını destekliyorlar.

Kobimedya pr ajansı olarak tecrübelerimize göre; piyasaya yeni çıkan her marka, işe öncelikle pr çalışmaları ile başlamalı. Pr çalışmaları ile hedef tüketicinin zihninde marka konumlandırma tamamlanıncaya kadar da reklam çalışmaları başlamamalı. Reklam taktikleri ve yeni stratejiler ancak bu noktadan sonra anlamlı olacak ve firmayı büyüme sürecine hızla ulaştıracaktır. Bu konuda bizimle çalışmak isterseniz bu linkten http://kobimedya.com/hizmetler/marka-konumlandirma/ hizmetimizi inceleyebilir, bu linkten http://kobimedya.com/iletisim/ iletişime geçebilirsiniz.


Kobimedya A.Ş olarak sektörde uzun yıllardır profesyonel işlere attığımız imza ve satış sonrası güçlü desteğimiz ile kurumsal firmalar tarafından dijitale yön veren şirket olarak tercih ediliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz dijital hizmetlerle şirketlerin verimliliğini artırıyoruz.

tr_TRTurkish
Hemen Ara